akçaköy dumankaya dernek

Son Eklenen Albümler
  • Kamera Yardım
  • Portre
  • Açılıştan Kareler
  • Köyümüzden Kareler
  • Su Şebeke
Etkinlik Takvimi
E-Bülten
Faydalı Bağlantılar

trabzon ilaçlama firması

4. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI SONUÇLARI

4. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI SONUÇLARI

Yapılan duyuruya göre 10 Aralık 2016 tarihinde gerekli çoğunluk sağlanamadığından, 18 Aralık 2016 günü çoğunluğa bakılmaksızın Olağan Genel Kurul toplanmıştır.

Başkan Halil Uzun tarafından Faaliyet Raporu okundu. Raporun bir kısmı aşağıdadır;

YÖNETİM FAALİYET RAPORU

 Sayın Divan Başkanım, Hazurun Üyeleri, Değerli Dernek Üyelerimiz. Hepiniz Hoş geldiniz.

.....................

Kuruluş amacı olarak belirlenen; Birlik, beraberlik, yardımlaşma , eğitime destek,  sosyal ve kültürel alanda faaliyetler sunmaktır. Duydek Derneği olarak bu hedeflere katkı sağlamaktır.

Faaliyetler bu alanlarda yapılmaya çalışılmış olup, Dumankaya Mahallesindeki cenazelere katılan misafirler ağırlanmış, ikramlarda bulunulmuştur. Ayrıca Her yıl ramazan ayının 2. cumartesi günü geleneksel hale gelen ve Dumankayalılar bir araya getirip iftar yemeklerinde buluşturulmuştur.

..................... Bu dönemde daha çok Köy sorunlarımıza ağırlık verdik. En büyük sorunlarımızda Su ve yol sorunu neredeyse 3 yılımızı tamamen kapladı. Bu konuda çok uğraş verdik. Dumankayamızda Su ve Yol sorunu Belirli yerlerde giderilmişse de, Bilayda kısmında sorun halen devam etmektedir.

En büyük hedeflermizden biri de Güvenlik için Köy Mobesa kamera sistemiydi. Bu hedefimizin de, Mollaali tarafı halkından toplanan 3 bin TL lik bağış geliriyle, ancak Mollaali kısmının bir bölümünü yapabildik. Bu konuda maddi durum engel olarak karşımıza çıktı. Çalışmalar halen devam etmektedir.

.....................

Bu gün itibariyle derneğimiz 9.yılını doldurmuştur. Zor ve sıkıntılı zamanlar geçirdik. Art niyetli hiçbir arkadaşımız yoktur. Üyelerimizin bu derneğin daha uzun yıllar devamlılığını sürdürebilmesi için sıkılmadan, yılmadan birlikteliğimize sahip çıkmaları gerekmektedir. Mevcut dernek sosyal etkinliği fazla olmasa da, kurumal kimliği son derece önemlidir. Bu dernek bireysel güçlerimizin birleştiği yerdir. Sizler ve bizler birlikteliğimizi sağlamak için bu derneği uzun yıllar yaşatmamız gerekmektedir.

Seçilecek yeni yönetimimize başarılar diler, bundan sonraki dernek faaliyetlerinin mahallemiz adına hayırlar getirmesi temennisiyle, hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım.   

       Halil UZUN

Yön.Kurulu Başkanı 

Yeni yönetim Başkanı Yaşar Kurt Genel kurul sonrası tüm katılımcıların tebriklerini kabul etti. "Bundan sonraki hedefimiz Gençleri özendirmek, onların da yönetimde yer almaları gerekir" dedi.

Genel Kurulda yeni kurulların seçimi yapılmış ve kurullar aşağıdaki şekilde oluşmuştur.

YÖNETİM KURULU:

ASİL

YAŞAR KURT

AHMET UZUN

VEDAT MUHCU

CEMİL UZUN

AHMET USTA

NEJDET ÇELİK

MEHMET ALİ UZUN  

YEDEK

OSMAN DEMİR

AHMET MUHCU

HALİL UZUN

DAVUT ÇELİK

SERDAR UZUN

HASAN ÖZMEN

ERDOĞAN UZUN

DENETLEME KURULU 

ASİL

ŞERAFETTİN USTA

FERHAT KURT

HACİ SALİH UZUN 

YEDEK

YÜKSEL UZUN

VOLKAN UZUN

NEDİM UZUN